KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11676029
nr 1167 6029
Ingrid Nygren
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, signerad och daterad 91,60x48 cm
Ingrid Nygren, svensk bildkonstnär född i Biliden 1932.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:48:48
3/3 21:16:31
300 kr
5/3 14:50:03